Páči sa Vám nový vzhľad našej stránky?
Počasie

Návštevy
Dnes: 118Celkom: 6662

INFORMÁCIE


Ubytovanie sa považuje za rezervované po zaslaní finančnej zálohy, alebo podľa dohody medzi prevádzkovateľom penziónu a objednávateľom ubytovania. STORNO podmienky: nad 1 mesiac pred nástupom na ubytovanie sa vracia kompletná suma, do jedného mesiaca sa nevracia záloha. V našom penzióne je možnosť platby len v hotovosti, pri preberaní štúdia.

Hocijaké zmeny týkajúce sa počtu osôb (menej, alebo viac nastupujúcich zákazníkov) nahlási objednávateľ ubytovania najneskôr deň pred nástupom na ubytovanie - či je to vôbec zrealizovateľné. V deň nástupu zmeny neakceptujeme - platí sa suma vypočítaná podľa pôvodnej objednávky.

Poprosíme ctených návštevníkov, aby svoje požiadavky (napr. konkrétna izba, alebo niektoré konkrétne poschodie) nám napísali vopred v e-maily pri objednávke, alebo telefonicky dohodli, keďže izby sa pripravujú vopred na presne objednaný počet lôžok v ľubovolných izbách. Ak sa bude dať, samozrejme vyhovieme každej požiadavke podľa možnosti.

Preberanie izieb je spravidla od 14:00 hodiny a odovzdávanie izieb je do 09:00 hodiny počas celého roku. Čisté posteľné prádlo, ako aj ručníky zabezpečuje prevádzkovateľ penziónu (osušky neposkytujeme). Mestská daň (kúpeľný poplatok) je 1,50 EUR/deň celoročne (od 15 rokov)

Objednávky na víkendové pobyty (do nedele) v mesiacoch júl-august neakceptujeme! Za pochopenie Vám ďakujeme.

Pobyt s domácimi zvieratkami v našom penzióne nie je možný. Stravu nepodávame (individuálne stravovanie), práve preto sme vytvorili na každej izbe zariadený kuchyňský kútik na prípravu jednoduchých jedál.

Prajeme Vám príjemný pobyt (aj super počasie) v našom penzióne a tešíme sa na Vašu návštevu!

Prevádzkový poriadok penziónu FLORIDA

Prevádzkový poriadok penziónu FLORIDA

Prevádzkový poriadok penziónu FLORIDA

Prevádzkový poriadok penziónu FLORIDA